O nas

Z miłości do zwierząt i Matki Ziemi

Mam na imię Żaneta. A ta strona powstała, ponieważ postanowiłam przekształcić moje dziecięce marzenia w rzeczywistość. Chciałam pomagać i zostać wolontariuszką w schronisku dla zwierząt, jednak nie było dla mnie miejsca. Aby nie czekać na okazję, wzięłam sprawy w swoje ręce. Z pomocą tej strony pomagam 11 instytucjom (fundacje, stowarzyszenia, osoby prywatne), które zajmują się zwierzętami.

Zadaniem tej strony jest gromadzenie ludzi, którzy wspólnymi siłami pomagają organizacjom, zajmującym się zwierzętami, w utrzymaniu braci mniejszych w zdrowiu i zapewnieniu im dobrych warunków życia.

Poprzez współpracę z polskimi producentami karm i pasz dla zwierząt oraz polskimi producentami środków czystość, kupujemy hurtowo ilości produktów, a następnie przekazujemy fundacjom i innym organizacjom opiekującymi się zwierzętami.

Współpracujemy z polskimi firmami, aby promować i pomagać „swoim”.

Obecnie pomagamy:
* Fundacja Przystań Ocalenie
* Misja Koty i Inne Istoty
*Fundacja Koty
* Przytulisko Głowno
* Fundacja Dom dla Kundelka
* Fundacja Człowiek Dla Zwierząt
* Fundacja Azyl dla koni „Kucykowo”
* Słubickie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt „Szarik”
* Fundacja Chata Zwierzaka
* Tymczasy u Magdy Szare Bure NiePonure
* Przystań Asari Monika Pyka

Dołącz do nas i dawaj przykład innym 🙂

11

tylu organizacjom pomagamy

Organizacje, którym pomagamy każdego dnia borykają się z wieloma wyzwaniami, naszym celem jest zdjąć im z barku przynajmniej małą część wyzwania, jakim jest zapewnienie pokarmu i środków czystości dla podopiecznych.

7

tylu polskich producentów pomaga nam

Polscy producenci oprócz zapewnienia dobrej jakości produktów dla „braci mniejszych” przekazują nam część produktów w prezencie.

35 ton

ilość jedzenia jaką chcemy zebrać

Wiemy jak ważne są cele, dlatego nasz cel to zebrać 20 ton suchej i mokrej karmy dla psów i kotów oraz 15 ton paszy dla koni do końca roku 2024. Wierzymy, że jesteśmy w stanie to osiągnąć tylko z pomocą innych ludzi. Dlatego oprócz kupowania zachęcamy również do udostępniania naszych akcji swoim znajomym.

7+

influencerów udostępnia nasze akcje

Cały czas znajdujemy osoby o dobrym sercu, które chętnie wspierają nasze akcje, udostępniając posty na swoich fanpage’ach, zachęcając swoją społeczność do pomocy

Nasz zespół chętnie odpowie na pytania

Nasz zespół to Żaneta i kocica 🙂

– Jeśli masz pytania związane z naszą działalnością, skontaktuj się z nami.
– Jeśli masz pomysł na pomoc zwierzętom i Matce Ziemi, skontaktuj się z nami.
– Jeśli chcesz zrobić coś więcej niż tylko zakup karmy, skontaktuj się z nami

Zapraszam do kontaktu

NASZA MISJA

Wiemy, że wiele jest organizacji wspierających i pomagających, wiemy, że wiele jest zbiórek i apelów o pomoc, wiemy, że nie jesteśmy w stanie uratować całego świata i każdego zwierzaka. Jednak ocalone chociaż jedno życie, ocalone jedno drzewo jest warte działania i zaangażowania.

Wszystko dzieje się w jakimś celu, więc skoro nasz pomysł przekształcił się w rzeczywistość (no dobra to Żaneta przekształciła pomysł w rzeczywistość), a Ty jesteś tutaj i czytasz to, więc teraz jest IDEALNY moment, aby pomóc naszym braciom mniejszym.

Nasza misja to zarażać ludzi wokół pozytywną energią, chęcią do działania JUŻ DZIŚ oraz empatią do Matki Ziemi.


Docelowo chcemy założyć fundację, która oprócz wspierania organizacji zajmujących się ratowaniem zwierząt, będzie również edukować młode pokolenia z empatii do świata.

Tylko poprzez edukację przyszłych pokoleń z zakresu szacunku i empatii do innych istot, ograniczymy cierpienie zwierząt i Matki Ziemi a tym samym zapewnimy cudowną i bezpieczną przyszłość.

ŻANETA WOŹNICA

Pomysłodawczyni

Dołącz do akcji
Ikona

Darmowa dostawa

Koszty w cenie karmy

Ikona

Zawsze świeże produkty

Czyli to co najlepsze dla zwierzaków

Ikona

Producenci dokładają się

Producenci również pomagają naszym zwierzakom

Ikona

Influencerzy pomagają

Kilka osób działających w mediach społecznościowych dołączyło do akcji